kapitalo investicija

kapitalo investicija statusas Aprobuotas sritis ūkio plėtra ir ilgalaikė strategija apibrėžtis Investicija ilgalaikiam materialiajam ir nematerialiajam turtui sukurti, įsigyti arba jo vertei didinti. atitikmenys: angl. capital investment rus. инвестиция капитала šaltinis Lietuvos Respublikos investicijų įstatymas (Žin., 1999, Nr. 66-2127)

Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas). 2015.

Look at other dictionaries:

  • rizikos kapitalo paskesnė investicija — statusas Aprobuotas sritis finansinės paramos administravimas ir kontrolė apibrėžtis Papildoma rizikos kapitalo fondo investicija į įmonę, į kurią jau buvo vieną kartą investuotas rizikos kapitalas iš to paties rizikos kapitalo fondo. šaltinis… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • tiesioginė investicija — statusas Aprobuotas sritis ūkio plėtra ir ilgalaikė strategija apibrėžtis Investicija ūkio subjektui steigti ir įregistruoto ūkio subjekto kapitalui ar jo daliai įsigyti, taip pat investicija į ūkio subjektą, paskola ūkio subjektui, kurio… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • netiesioginė investicija — statusas Aprobuotas sritis ūkio plėtra ir ilgalaikė strategija apibrėžtis Investicija, kai investuojant įsigyta kapitalo dalis nesuteikia investuotojui galimybės daryti įtaką ūkio subjektui. atitikmenys: angl. indirect investment rus. непрямая… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • capital investment — kapitalo investicija statusas Aprobuotas sritis ūkio plėtra ir ilgalaikė strategija apibrėžtis Investicija ilgalaikiam materialiajam ir nematerialiajam turtui sukurti, įsigyti arba jo vertei didinti. atitikmenys: angl. capital investment rus.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • инвестиция капитала — kapitalo investicija statusas Aprobuotas sritis ūkio plėtra ir ilgalaikė strategija apibrėžtis Investicija ilgalaikiam materialiajam ir nematerialiajam turtui sukurti, įsigyti arba jo vertei didinti. atitikmenys: angl. capital investment rus.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • financial engineering instrument — finansų inžinerijos priemonė statusas Aprobuotas sritis finansinės paramos administravimas ir kontrolė apibrėžtis Garantija, rizikos kapitalo investicija, paskola, eksporto kredito garantija ir draudimas, eksporto kredito draudimo garantija ar… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • finansų inžinerijos priemonė — statusas Aprobuotas sritis finansinės paramos administravimas ir kontrolė apibrėžtis Garantija, rizikos kapitalo investicija, paskola, eksporto kredito garantija ir draudimas, eksporto kredito draudimo garantija ar kita finansinės paramos… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • Direktinvestition — tiesioginė investicija statusas Aprobuotas sritis ūkio plėtra ir ilgalaikė strategija apibrėžtis Investicija ūkio subjektui steigti ir įregistruoto ūkio subjekto kapitalui ar jo daliai įsigyti, taip pat investicija į ūkio subjektą, paskola ūkio… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • direct investment — tiesioginė investicija statusas Aprobuotas sritis ūkio plėtra ir ilgalaikė strategija apibrėžtis Investicija ūkio subjektui steigti ir įregistruoto ūkio subjekto kapitalui ar jo daliai įsigyti, taip pat investicija į ūkio subjektą, paskola ūkio… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • прямая инвестиция — tiesioginė investicija statusas Aprobuotas sritis ūkio plėtra ir ilgalaikė strategija apibrėžtis Investicija ūkio subjektui steigti ir įregistruoto ūkio subjekto kapitalui ar jo daliai įsigyti, taip pat investicija į ūkio subjektą, paskola ūkio… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”

We are using cookies for the best presentation of our site. Continuing to use this site, you agree with this.